تاثیر ایجاد محتوا در سئو سایت

تاثیر ایجاد محتوا در سئو

 

تاثیر ایجاد محتوا در سئو سایت برای تمامی سئو کارها اثبات شده است، ایجاد محتوای جدید (عکس، متن، فیلم) در سایت یک استراتژی قدرتمند برای سئو سایت می باشد، متحوا یکی از جنبه های مهم Seo است که منجر به افزایش ترافیک بازدید سایت و جذب مخطبین هدفمند شما می شود. در سال های اخیرگوگل تاکید زیادی بر تولید محتوای با کیفیت برای سایت ها داشته است، موتور های جستجو گر صفحه سایت ها را به صورت فهرست در اختیار کاربر قرار می دهد تا بهترین محتوا را بیابند، هر محتوایی می تواند به عنوان یک ورودی در الگوریتم جستجوگر گوگل قرار بگیرد .
محتوای سایت چیست ؟
به هر گونه اطلاعات اعم از متن، تصویر، صداو فیلم که در سایت قرار بگیرد، محتوا نامیده می شود. تولید محتوا یکی از فرایند هایی است که باعث می شود مخطبان از طریق موتور های جستجو گر مانند گوگل یا یاهو شما را پیدا کنند، محتوایی که در سایت قرار می گیرد باعث اضافه شدن و گاهی کم شدن ترافیک بازدید سایت شما می شود .
تکنیک های بهینه سازی محتوا متنی :
محتوا کپی نکنید :

بسیاری از کابران ناوارد به جای تولید محتوای جدید شروع به کپی کردن متن های دیگر سایتها می نمایند گوگل بر اساس تاریخ تشخیص میدهد محتوای شما کپی است و نمره منفی به سایت شما می دهد، اگر شما استعداد نوشتن ندارید سعی کنید متن کپی شده را به طور اساسی تغییر دهد تا گوگل متوجه آن نشود.
اندازه متن :

متن شما باید به اندازه ای باشد که گوگل بتواند به راحتی ترجمه و ارزیابی نماید. استقاده از سرفصل هنگام تولید محتوا توصیه می شود .
لینک ها :

برای هر محتوایی که به سایت خود اضافه می کنید لینک های داخلی و خارجی مرتبط با موضوع بگیرید.
استفاده از کلمات کلیدی :

استفاده از کلمات کلیدی کمک می کنید تا مخاطبان شما بتوانند شما را از طریق موتور های جستجو گر مانند گوگل بیابند، موتور های جستجوگر گوگل با ترجمه متن و بررسی کلمات کلیدی موضوع متن را درک می کنند . مثلا شما در مورد قرص های لاغری محتوا در سایت قرار داده اید ، با استفاده از کلماتی کلیدی مرتبط مانند خطرات قرص لاغری ، قیمت قرص لاغری و تاثیرات قرص لاغری باعث هدایت مخاطبان به سمت وبسایت خود شوید .
املا و دستور زبان:

هنگام تولید متن به کیفیت آن توجه نمایید زیرا موتور های جستجوگر می خواهند بهترین مطالب را در اختیار کاربر قرار دهند به همین دلیل املا و گرامر متن را چک می نمایند.
بهینه سازی محتوای ویدیویی :

کاوشگران گوگل قابلیت دیدن ویدئو را ندارند و تنها از طریق کلمات کلید، عنوان محتوا و تگ ها موضوع را در می یابند و به الگوریتم خود قرار میدهد ، برای بدست آوردن بهترین نتیجه در زمان کم لازم است از ویدئو های مرتبط با موضوع محتوا استفاده نمایید .
بهینه سازی محتوای تصویری :

از افزودن تصاویر تکراری اجتناب نمایید در صورت استفاده از عکس های کپی توصیه می شود با استفاده از نرم افزار فتوشاپ لوگو یا تصویری به عکس اضافه و ابعاد تصویر را به اندازه ای کوچک نمایید تا باعث افزایش زمان لود شدن سایت نشود .
حرف آخر :
بدست آوردن بهترین نتیجه از تولید محتوا در سئو بستگی به خلاقیت و هوشمندی شما دارد، ایجاد متن های با کیفیت و افزودن عکس و فیلم مرتبط کمکی زیادی برای رسیدن به هدف دلخواهتان خواهد کرد.

 

فرم تماس

کاربران گرامی با استفاده از فرم زیر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و در زمینه سئو سایت خود از آنها مشورت بگیرید. ما همواره بهترین راه حل را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

آدرس ما

تهران - پونک، سردار جنگل، خیابان طباطبایی، خیابان زاگرس، پلاک 9 واحد 1
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
 
تلفن:  44491770 - 021
تلفن:  44491771 - 021
موبایل: 09126863580
تلگرام: 09126863580

به ما بپیوندید