بک لینک یکی از مهمترین عوامل افزایش رتبه در جستجوگرها به ویژه جستجوگر گوگل می باشد و امروزه تاثیر این فاکتور بیشتر از قبل شده است، به همین دلیل الگوریتم های گوگل بر روی بک لینک بسیار حساس شده اند، به زبان ساده بکلینک هم می تواند سایت شما را به بالاترین رتبه ببرد و هم می تواند شما رابرای همیشه از نتایج گوگل حذف نماید. پس در گرفتن بک لینک بسیار دقت فرمایید.
در گرفتن بک لینک فاکتورهای زیادی را باید در نظر گرفته شود، برای مثال قدرت سایت لینک دهنده ، مقدار و میزان لینک ، نوع لینک و بسیاری موارد دیگر که توجه به آنها بسیار مهم و حیاتی می باشد که در ادامه بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد.

بک لینک
بک لینک چیست ؟ خرید بک لینک چه تاثیری در بهینه سازی سایت دارد؟ لینک سازی می تواند پر حاشیه ترین بحث در سئو باشد، زیرا حرف های متضاد زیادی در مورد تاثیر بک لینک در سئو وجود دارد که در این قسمت تلاش می کنیم تا در مورد بک لینک صحبت کرده و موضوع را بررسی کنیم. حتما در انجام فرآیند سئو سایت خود به اصطلاح خرید بکلینک برخورد کرده اید، از آنجایی که تمام افراد و شرکت ها برای بالا بردن جایگاه سایت خود و افزایش بازدید کننده در رقابت هستند سئو و خرید بک لینک به یکی از دغدغه های روزانه آن ها تبدیل شده است. می توان گفت خرید بکلینک بهترین روش بازاریابی اینترنتی در حوزه آنلاین مارکتینگ به شمار می رود. گروه سئو اسمارت با خدمات و انجام بکلینک های دائمی می تواند تاثیر به سزایی در بالا رفتن رنک گوگل سایت شما داشته باشد.

به طور کلی به لینک هایی که از سایت های دیگر به سایت شما داده می شوند بکلینک گفته می شود و در صورتی که شما از سایت خود به سایت دیگری لینک می دهید به آن سایت بک لینک داده اید. گوگل هرکدام از ورودی ها به سایت شما از طریق این لینک ها را یک امتیاز به حساب می آورد، هرچه تعداد افرادی که از این طریق به سایت شما جذب می شوند بیشتر باشد موجب کسب امتیاز بیشتر برای شما می شود. خرید بک لینک طبیعی اگر به تعداد مناسب و به همراه محتواهای منحصربفرد و به صورت مرتب صورت گیرد به افزایش رتبه سایت منجر می شود.

چه بک لینک هایی برای سایت شما خوب نیستند؟

اگر تمام بک لینک هایی که دریافت می کنید با یک عنوان باشند و تنها با یک کلمه کلیدی لینک دریافت کنید کاری بیهوده بوده و تاثیری نخواهد داشت. به عنوان مثال اگر وبسایت شما درباره طراحی سایت و سئو باشد و تمام بک لینک ها به کلمه سئو متصل باشند از نظر گوگل لینک بد و غیر طبیعی تلقی می گردد.

در صورتی که فردی لینک سایت شما را در تمام صفحات سایت خود قرار داده باشد نیز بک لینک بد دریافت خواهید کرد و از نظر گوگل فریب کاری محسوب می گردد، به همین علت لینک شدن مطلب شما در تمام صفحات یک سایت خوب نیست.

لینک شدن صفحه اصلی سایت شما توسط چندین سایت دیگر نیز مناسب نمی باشد، اگر تمام سایت ها تنها به صفحه اصلی شما لینک دهند ممکن است بازدید کنندگان به صفحات دیگر سایت مراجعه نکنند و مطالب دیگر سایت را نبینند، پس بهتر است لینک ها به صفحات مختلف سایت داده شوند.

موضوع صفحه ای که لینک وبسایت شما در آن قرار می گیرد می بایست مرتبط با موضوع سایت شما باشد، اگر موضوع سایت با بک لینک نامرتبط باشد بک لینک بی فایده و مضر است. برای مثال اگر موضوع سایت شما در مورد طراحی وبسایت باشد و از آن به سایت ورزشی لینک بدهید قطعا بک لینک بدی است و بازدید کننده از آن استقبال نمی کند.

خرید بک لینک از سایت های معتبر و با کیفیت مناسب و مفید است، در صورتی که از یک سایت بی کیفیت بک لینک بگیرید سودی برایتان نخواهد داشت. از آنجایی که اینگونه سایت ها کیفیت و رتبه بالایی ندارند لینک هایی که از آن ها به سایت شما داده می شود نیز بد بوده و رتبه سایت شما را پایین می آورند.

لینک هایی که مخفی و غیرقابل نمایش باشند نیز تاثیری در افزایش بازدید ندارند، لینک ها باید طوری در سایت قرار بگیرند که کاربران آن ها را ببینند و از آن ها استفاده کنند، در غیر این صورت بک لینک غیرطبیعی می باشد.

ارتباط سئو با خرید بک لینک
سئو و بهینه سازی سایت به دو بخش کلی تقسیم می گردد به نام های سئو داخلی و سئو خارجی، همانطور که از نام های آن ها پیداست سئو داخلی به مجموعه عملیاتی که درون سایت برای بهینه سازی آن انجام می شود می گویند و همچنین عملیات و ترفندهایی که خارج از سایت صورت می گیرند سئو خارجی گفته می شوند. معمولا سئوکاران بخش سئو خارجی را بسیار با اهمیت می دانند و بر این باور هستند که بدون انجام سئو خارجی بهینه سازی سایت نتیجه مثبتی نخواهد داشت. خرید بک لینک نیز بخشی از فرآیند سئو خارجی می باشد که از این طریق می توان تعداد زیادی لینک ورودی به سایت بدست آورد و علاوه بر کسب جایگاه مناسب در موتور جستجوی گوگل بازدید کنندگان زیادی را به سایت جذب نمود.

آیا خرید بک لینک خطرناک است؟
گوگل تنها در صورتی که بکلینک ها برای دستکاری نتایج گوگل و دور زدن قوانین بکار روند از پنالتی یا جریمه برای خرید بک لینک استفاده می کند. زیرا بسیاری از افراد از ویژگی بالا بردن سایت در نتایج گوگل از طریق خرید بکلینک سوء استفاده نموده و سعی دارند سایت های بی کیفیت و غیراستاندارد را به نتایج بالای گوگل ببرند. بدیهی است که گوگل نیز چنین وب سایت هایی را مورد جریمه و مجازات قرار دهد. اما این موضوع ثابت شده است که خرید بک لینک طبیعی و با کیفیت می تواند بسیار مفید بوده و به افزایش رتبه سایت نیز کمک کند.

خرید بک لینک دائم
عمر بک لینک ها در تاثیرگذاری آن ها موثر بوده و یکی از مهم ترین عوامل اثرگذاری در خرید بک لینک دائمی بودن آن است. بنابراین خرید بک لینک دائمی بهتر از بک لینک های مدت دار می باشد اما اگر برای اولین بار از سایتی بک لینک می گیرید می توانید برای اطمینان حاصل کردن ابتدا بک لینک ۳ ماهه خریداری نمایید، سپس در صورت رضایت خرید بک لینک دائمی انجام دهید. سایت های بسیار زیادی برای خرید بکلینک وجود دارند و تمام آن ها ضمانت می کنند که بکلینک های قوی و با کیفیتی ارائه می دهند اما قطعا تمام آن ها صادق نیستند به همین جهت می بایست در انتخاب خود بیشتر دقت نمایید. در این شرایط بهترین راه حل توجه به پیج اتوریتی سایت می باشد، سایتی را انتخاب نمایید که دارای پیج اتوریتی بیشتری باشد، بک لینک هایی که از چنین سایتی دریافت شوند ارزش بیشتری نیز دارند.

بنابراین دریافتیم که علاوه بر سئو داخلی و لینک سازی داخلی وبسایت، خرید بکلینک طبیعی با استراتژی درست می تواند راه مناسبی برای بهبود جایگاه وبسایت شما در نتایج گوگل باشد. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که قبل از اقدام هر عملی ابتدا می بایست درباره تکنیک های مناسب و اصول و قوانین گوگل اطلاعات کافی بدست آورید، زیرا تنها یک خطا می تواند موجب بروز مشکلاتی برای سایت شده و نتیجه معکوس به همراه داشته باشد و در نهایت باعث جریمه شدن وبسایت شما توسط گوگل گردد. گروه ما با استفاده از تخصص خود می تواند شما را در این امر مهم یاری دهد، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران زبده ما با شماره های موجود در صفحه ارتباط برقرار کنید.

در ادامه در مورد بک لینک هایی که توسط تیم سئو اسمارت گرفته می شود مقداری توضیح خواهیم داد:

بک لینک های ما همگی از سایتهای معتبر و دارای رتبه بالا گرفته می شود.

بک لینک های ما به چند دسته تقسیم می شوند:

  • ساخت وبلاگ های مرتبط با سایت شما و افزایش رتبه آنها.
  • شبکه های اجتماعی ایرانی و خارجی
  • فروم های ایرانی و خارجی.
  • دایرکتوری های ایرانی و خارجی
  • سایتهای نیازمندی
  • برخی سایتهای خارجی که رتبه الکسای بالایی دارند
  • و بسیاری روشهای دیگر و اصولی بکلینک سازی

تجربه چند ساله ما در این زمینه نشان داده با درکنار هم قرار دادن این بک لینک ها می توان بهترین و ماندگارترین نتیجه را دریافت کرد. به این نکته توجه فرمایید تمامی بکلینک های گرفته شده توسط ما دائمی بوده و حذف نخواهند شد.

شما کاربران گرامی می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله بک لینک چیست ما را مشاهده نموده و همچنین سفارش بک لینک های ما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست