سئو اسمارت با تجریه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه سئو تضمینی و با دارا بودن نمونه کارهای فرآوارن آماده ارائه خدمات سئو تضمینی به شما هموطنان گرامی می باشد. سئو تضمینی کامل ترین پکیج سئو اسمارت می باشد و شما می توانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید، زیرا در صورت نرسیدن به نتیجه دلخواه در زمان قرار داد مبلغ پرداختی شما به صورت کامل به شما بازگردانده خواهد شد و این نشانگر اطمینان ما از کار خود می باشد.

سئو تضمینی به راه ها و روشهای مختلفی انجام می شود ولی سئو و بهینه سازی سایت اصولی باید از زمان کد نویسی و طراحی سایت شروع می شود و در زمان طراحی باید به فاکتورهای سئو بسیار دقت کرد تا بتوان سایت بهینه ای برای موتور های جستجو طراحی نمود. برای طراحی سایت بهینه باید به انواع تگ ها ، عنوان ها ، کلمات کلیدی ، توضیحات و بسیاری نکات دیگر توجه نمود. سئو اسمارت ابتدا سایت شما را از نظر کدنویسی و دیگر فاکتورها بررسی کرده و در صورت دیده شدن مشکل در این بخش کدهای سایت شما را بهینه می نمایید تا سایت شما اصولی و به بهترین شکل سئو شود.

گروه سئو اسمارت از ابتدای سال ۱۴۰۰ دیگر خدمات سئو تضمینی را انجام نمی دهد. برای کسب اطلاع در مورد خدمات جدید سئو اسمارت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

خدمات جدید سئو اسمارت

هدف از سئو تضمینی کمک به سايت‌ شما برای بدست آوردن بالاترین جایگاه در نتايج جستجو کاربران می باشد. بهتر است بدانید بسته به کلمات کلیدی و همچنین رقبا شما سئو هفته‌ها و حتی ماه‌ها طول می‌کشد تا به نتيجه برسد پس باید در سئو بسیار صبور باشید تا بهترین و ماندگارترین نتیجه را دریافت نمایید.

بهینه سازی سایت موجب مواردی همچون: بالا رفتن بازدید سایت، برند سازی، افزایش فروش و بسیاری موارد دیگر می شود که نتیجه همه آنها رونق کسب و کار شما و افزایش مشتریان شما می شود.

سئو تضمینی

سئو تضمینی
سئو تضمینی یکی از پر بحث ترین خدمات سئو می باشد، زیرا اکثر شرکتهایی که به کار خود اطمینان ندارند سئو تضمینی را یک دروغ میدانند و این خدمت را به مشتریان خود ارائه نمی کنند، در صورتی که اگر یک سئوکار به کار، توانایی و دانش خود اطمینان داشته باشد برای انجام سئو، تضمین می دهد زیرا به نتیجه رسیدن کار خود اطمینان دارد. شرکت سئو اسمارت در سئو تضمینی خود به صورتی کاملا اصولی رتبه سایت شما را افزایش می دهد تا در آینده سایت شما دچار افت رتبه نشود و سایت شما برای مدت طولانی در آن رتبه بماند. برای اشنایی با دیگر خدمات شرکت ما از صفحه اصلی با عنوان سئو دیدن فرمایید.

در سئوتضمینی تمامی کارهای زیرانجام می شود تا شما بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

  1. بررسی وضعیت فعلی: در ابتدا وضعیت فعلی سایت از همه جوانب بررسی می شود، نقاط مثبت و منفی سایت مشخص شده و بعد برای ارتقاء سایتتان سئو تضمینی را برنامه ریزی می کنیم.
  2. بررسی رقبا: بعد از بررسی فعلی سایتتان رقبای سایت شما را شناسایی کرده، نقاط ضعف و قوت آن ها را مد نظر قرارداده و برنامه ریزی لازم را انجام می دهیم.
  3. بررسی کلمات کلیدی جهت یافتن کلید واژه های مناسب: یافتن کلمه کلیدی مناسب برای افزایش بازدید سایت و مشتریان هائز اهمیت می باشد که در سئو تضمینی از آن استفاده می کنیم .
  4. تولید محتوای با کیفیت: حال نوبت به تولید محتوا بر اساس کلمات کلیدی می باشد. در سئو محتوا و متن نقش مهمی دارند، محتوا و متن می توانند در بخش های مختلف قرار بگیرند مثل مقاله، دسته بندی محصولات و… در بخش تولید محتوای با کیفیت می بایست کلمات کلیدی را به طور معنا دار در متن استفاده کرد.
  5. اقدامات سئو داخلی: نوشتن و داشتن محتوای با کیفیت برای رسیدن به رتبه در گوگل کافی نیست. برای این امر باید از سئو داخلی استفاده کنید که مهم ترین مرحله آن بهینه سازی سایت می باشد، عملیاتی مثل بهینه سازی سایت، بهینه سازی متن، بهینه سازی سر فصل ها و …از جمله عملیات بهینه سازی می باشد. به این بخش سئو زمان طراحی و ورود اطلاعات بسیار دقت نمایید.
  6. رفع معایب سئو تکنیکال: در این قسمت مشکلات فنی و تکنیکی کار مشخص و بر طرف می شود، حال سئو شما آماده می باشد و می تواند بر روی سایت قرار گیرد.
  7. افزایش سرعت سایت
  8. تعیین استراتژی
  9. لینک سازی طبق الگوریتم های گوگل: در سئو اسمارت خدمات دیگری مانند لینک سازی ایمن را به شما عزیزان ارائه می دهیم .هرچه لینک هایی که دسترسی بیشتری دارند بسازیم رتبه سایت شما بالاتر رفته و بازدهی از وب سایتتان افزایش می یابد.

و موارد دیگری که برای سئو سایت شما مفید می باشد.

قرارداد سئو تضمینی
برای عقد قرارداد سئو تضمینی ابتدا شما باید آدرس سایت و کلمات کلیدی مورد نظر خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید، برای این کار را از طریق شماره های موجود در سایت و یا صفحه سفارش آنلاین سئو استفاده نمایید، سپس شرکت سئو اسمارت سایت شما را از دیدگاه های مختلفی مانند: مشکلات سئو سایت، سرعت لود، بهینه بودن محتوا و بسیاری مواد دیگر مورد بررسی قرار می دهد و در صورت وجود مشکل آنها را به شما اعلام می دارد. مرحله بعد در سئو تضمینی بررسی کلمه کلیدی شما می باشد، ما در بررسی کلمه کلیدی فاکتورهایی مانند: میزان جستجو کلمات، رقبای شما در آن کلمه و موارد دیگری را در نظر می گیریم و سپس به شما زمان و هزینه اعلام می داریم. برای مثال اعلام می نماییم در کلمه سئو تضمینی سایت شما را شش ماهه و با این هزینه به صفحه اول خواهیم رساند، باید بدانید هزینه و زمان بر اساس سختی، میزان جستجو و رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر شما محاسبه می شود.

در قرارداد سئو تضمینی نیمی از مبلغ قرارداد در ابتدای کار و در زمان عقد قرارداد دریافت می گردد و الباقی مبلغ در زمان رسیدن سایت به نتیجه مورد نظر دریافت می گردد، در صورتی که سایت شما در کلمه و زمان موجود در قرارداد به رتبه مورد نظر شما نرسد تمامی مبلغ پرداختی شما از قرارداد به شما بازگردانده می شود.

در سئو تضمینی مشکلات احتمالی سایت از نظر سئو به صورت کاملا رایگان رفع می شود، در واقع شما تنها مبلغ موجود در قرارداد را برای انجام سئو تضمینی پرداخت می نمایید و هزینه اضافی برای موارد دیگر از شما دریافت نمی گردد. باید بدانید در قرارداد سئو تضمینی که زمان ان برای مثال هشت ماه می باشد، عمدتا سایت شما ۵-۶ ماهه به رتبه مورد نظر میرسد و باقی زمان قرارداد برای ثابت کردن جایگاه سایت می باشد تا در آینده دچار افت رتبه نشوید.

سئو تضمینی باعث شده مشتریان با اطمینان خاطر بیشتری سئو سایت خود را به ما بسپارند، زیرا این اطمینان را دارند در صورت به نتیجه نرسیدن که البته احتمال آن بسیار کم است، مبلغ قرارداد خود را بازپس خواهند گرفت. سئو اسمارت به دلیل اطمینانی بالایی که به کارشناسان سئو خود دارد در قرارداد سئو تضمینی خود قید می نمایید که در صورت به نتیجه نرسیدن مبلغ قرارداد به شما عودت داده می شود.

برای استفاده از خدمات سئو تضمینی ما از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت می توانید با کارشناسان سئو ما تماس حاصل نموده و از آنها برای رشد سئو سایت خود یاری بخواهید.

در ادامه برخی از دانستنی های سئو را بیان خواهیم کرد:

سئو درون صفحه On Page SEO

سئو تضمینی سایتسئو درون صفحه به کنترل مستقيم کدها و محتويات وب سايت شما مانند متن، تصوير و … مرتبط مي‌شود، در واقع هر چيزی که در سايت خود بارگذاری مي‌کنيد مربوط سئو درون صفحه می باشد. این گزینه پایه سئو و بسیار مهم است و به این بخش سئو چه در زمان طراحی سایت و چه ورود اطلاعات بسیار باید دقت نمایید.

سئو بیرون صفحه Off Page SEO
سئو بیرون صفحه شامل گزینه هایی است که خارج از سایت برای سئو انجام میشود که مهمترین آن بک لینک می باشد و این در نوع سئو در کنار هم می توانند بهترین نتیجه را برای شما داشته باشند.

سئو کلاه سفيد
سئو کلاه سفيد به مجموعه تکنيک‌ها، روش‌ها که از قوانين موتورهای جستجو تبعيت مي‌کنند اشاره دارد و این بهترین نوع سئو می باشد و امکان دارد اندکی زمان بر باشد ولی نتایجی بسیار خوب و ماندگار را برای شما به ارمغان می آورد. ( سئو تضمینی ما از این روش انجام می شود )

سئو کلاه سیاه
سئو کلاه سياه به مجموعه‌ای از کارها برای فریب موتورهای جستجوگر گفته می شود، که نتیجه ای سریع در بر دارد ولی موجب جریمه و حذف سایت توسط موتورهای جستجوگر می کردد.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو و انواع آن مقاله سئو چیست؟ را مطالعه نمایید.

شما می توانید برای استفاده از خدمات سئو تضمینی با مشاوران ما تماس حاصل نموده و درخواست بررسی سایت و کلمات کلیدی خود را نمایید. بهتر است بدانید کارشناسان ما به صورت رایگان سایت شما را انالیز و نتیجه را به شما اعلام می دارند و پیشنهادات خود را برای ارتقا سئو سایت به شما می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست