همواره انتخاب یک شرکت حرفه ای که خدمات سئو حرفه ای را به شکلی اصولی به شما ارائه نماید یک چالش بسیار بزرگ برای صاحبین سایت می باشد. شرکت سئو اسمارت با ارائه خدمات سئو حرفه ای این مشکل را برای شما رفع نموده و با ارائه سئو تضمینی موجب شده بسیاری از صاحبین وب سایتها بتوانند با افزایش رتبه سایت خود در موتورهای جستجو به کسب کار خود رونق بخشند.

سئو حرفه ای در واقع یعنی سئو کلاه سفید و استفاده از اصولی که خود موتور جستجوگر برای افزایش رتبه سایت ها اعلام نموده است. هدف سئو حرفه ای ایجاد ترافیک طبیعی و ورود کاربران واقعی از طریق افزایش رتبه کلمات کلیدی می باشد.

سئو حرفه ای

در ادامه برخی از فعالیت هایی که سئو اسمارت در سئو حرفه ای خود برای سایت شما انجام می دهد را بیان می نماییم:

کلمات کلیدی و آنالیز آنها
در ابتدای کار سئو اسمارت متناسب با نوع فعالیت شما کلمات کلیدی را پیشنهاد می نماید و شما از میان آنها هدفمندترین آنها را به ما اعلام می نمایید. سپس ما میزان جستجو آن کلمات را بررسی و سایتهای رقبای شما را در آن کلمات آنالیز می نماییم تا بتوانیم بهترین راه کار را برای بدست آوردن رتبه ای مناسب در کمترین زمان به شما پیشنهاد دهیم.

استفاده از کلمات کلیدی
بعد از انجام مرحله بالا و انتخاب کلمات کلیدی مناسب فعالیت تیم محتوایی سئو اسمارت در سایت شما شروع می شود و تیم ما متناسب با کلمات کلیدی در صورت نیاز صفحاتی را در سایت شما ایجاد می نماید. بهتر است بدانید محتوا یک فاکتور بسیار مهم در انجام سئو حرفه ای بوده و تیم سئو اسمارت با گردآوری محتوا نویسان حرفه ای می تواند این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهد.

آنالیز لینک ها
در سئو لینک های داخلی و خارجی بسیار مهم می باشند و تیم سئو اسمارت در سئو حرفه ای خود تمامی لینک های سایت شما را بررسی و در صورت وجود مشکل آنها را اصلاح می نماید.

لینک بیلدینگ
در سئو حرفه ای لینک بیلدینگ به دو دسته بک لینک و لینک های داخلی تقصیم می شود، که هر دو این موارد در افزایش رتبه سایت بیار مهم می باشند. گروه سئو اسمارت در ابتدا لینک های داخلی سایت را برررسی و در صورت وجود مشکل آنها را اصلاح می نماید و سپس شروع به بکلینک سازی می نماید. بکلینک فاکتوری بسیار مهم در سئو می باشد که استفاده درست از آن می تواند موجب افزایش رتبه سایت و استفاده اشتباه از آن موجب حذف سایت شما از نتیج جستجو می شود، در نتیجه در استفاده از آن دقت بسیاری باید داشته باشید.

تولید محتو
تولید محتوا همیشه مهمترین کار در سئو حرفه ای می باشد و گروه سئو اسمارت با بروز نگاه داشتن سایت شما این فاکتور مهم را برای شما انجام می دهند.

سئو محلی
سئو محلی بخشی مهم از سئو حرفه ای می باشد، در واقع سئو محلی به معنی نمایش وب سایت شما براساس موقعیت جستجو کننده می باشد. در صورتی که سایت شما براساس سئو محلی بهینه باشد، اگر کاربرانی که در نزدیکی شما می باشند کلمه کلیدی شما را در جستجو نمایند سایت شما به آنها نشان داده خواهد شد.

سئو موبایل
امروزه بسیاری از کاربران برای استفاده از اینترنت از موبایل و گوشی های هوشمند بهره می گیرند و بهینه بودن سایت برای تمامی تلفن های همراه با اندازه های مختلف صفحه نمایش در سئو حرفه ای بسیار مهم می باشد.

مدت زمان و هزینه سئو حرفه ای
این سوال برای بسیاری از مالکین سایت وجود دارد که مدت زمان و هزینه سئو حرفه ای سایت آنها به چه میزان میباشد؟ در جواب این سوال باید بگوییم این زمان و هزینه ارتباط مستقیم با میزان جستجو و همچنین رقبای شما در کلمات کلیدی مورد نظرتان دارد. در سئو حرفه ای زمان بیشتری برای ارتقا سایت شما در نظر گرفته می شود ولی در مقابل شما نتیجه ای اصولی و ماندگار را دریافت می نمایید و سایت شما در آینده دچار افت رتبه نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات سئو حرفه ای شرکت سئو اسمارت می توانید از طریق شماره های زیر به کارشناسان ما در ارتباط بوده و از آنها بهترین راه کار را برای بهبود رتبه سایت خود بخواهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست