سئو اسمارت سئو سایت شرکتی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهد داد. در سئو سایت شرکتی که توسط تیم حرفه ای ما انجام می شود از اصول و استانداردهای اعلامی موتور جستجوگر گوگل استفاده می شود تا سایت شما در آینده دچار افت رتبه نشود. گروه سئو اسمارت، سئو سایت شرکتی را به صورت کاملا تضمینی برای شما انجام خواهد داد، تا شما بتوانید با خیال راحت سئو سایت خود را به ما سپرده و پیشرفت روز افزون آن را مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سئو وبسایت شرکتی به صورت تضمینی بخش خدمات سئو تضمینی ما را مشاهده نمایید.

امروزه با توجه به روی آوردن کسب و کارها، موسسات و شرکت ها به اینترنت، مسلما شرکت هایی که داری سایت های بهینه و مطلوب تری جهت ارائه خدمات خود هستند برتری بیشتری در جذب مشتری و مخاطب نسبت به سایر موسسات و شرکت ها دارند. سایت شرکت یا کسب و کار شما زمانی جذب مشتری بالایی خواهد داشت که در نتایج موتورهای جستجوگر بخصوص گوگل جز اولین نتایج در صفحه اول باشد. با توجه به اینکه رقابت در عرصه کسب و کارهای آنلاین بسیار زیاد بوده برای بهینه سازی سایت خود باید طبق استاندارد های ارائه شده توسط گوگل سایت خود را بهینه نمایید.

شما برای کسب درآمد نیازمند جذب مشتری هستید و برای جذب مخاطب و ماندگاری آن سئو سایت شرکتی، خدماتی به سایت شما ارائه می دهد تا بر طبق این استاندارد ها سایت شما را بهینه سازی کند و با توجه به افزایش رتبه ای که می گیرید در نتایج اولیه می آورد. هر چند این قوانین ساده و یکی هستند اما تفاوت زیادی در نتایج شرکت هایی است که خدمات سئو سایت شرکتی را ارائه می دهند، هست. شما با استفاده از خدمات سئو سایت شرکتی می توانید کسب و کار خود را به یک برند تبدیل نمایید و در نتیجه فروش و بازدهی بالاتری نسبت به رقبای خود داشته باشید.

سئو سایت شرکتی

سئو چیست؟
دانش بهینه سازی سایت با استفاده از یکسری استاندارد ها و تکنیک ها جهت دیده شدن توسط موتور های جستجو گر است. هرچه بهینه سازی بهتر و اصولی تر صورت گرفته باشد رتبه بالاتری در نتایج موتورهای جستجو کسب خواهید کرد در نتیجه بیشتر دیده می شوید و مخاطبان زیادی به سمت صفحات شما جذب می شوند. شما با یک سئو استاندارد می توانید تجربه کاربری خوبی را داشته باشید. پیشنهاد می شود مقاله سئو چیست را مطالعه نمایید.

فرآیند سئو سایت شرکتی
موارد زیر فرایند سئوی شرکتی است که این پروسه یک پروسه چرخشی و مستمراست.

 • پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب سایت
 • بهینه سازی محتوا سایت بر اساس کلمات کلیدی مناسب
 • بهینه سازی آدرس سایت
 • بهینه سازی ساختار کد ها
 • تولید و توسعه محتوا
 • تولید بک لینک
 • پیدا کردن و رفع مشکلات سایت
 • آنالیز سایت
 • افزایش سرعت سایت
 • ریسپانسیو
 • افزایش ترافیک سایت

با توجه به اینکه عمده جذب کاربر و تبدیل کاربران به مشتری، از طریق موتور های جستجو صورت می گیرد، لذا استفاده از خدمات سئو شرکتی برای هر کسب و کار آنلاین الزامی است. به عبارت دیگر فرایند جذب کاربر تا تبدیل آن به یک کاربر واقعی و هدفمند از طریق سئو سایت شرکتی امکان پذیر است.

مواردی که در بالا به صورت موردی به آن ها اشاره شده اند، باعث می شود تا سایت شما جز ده نتیجه برتر جستجو گوگل قرار بگیرد. نتیجه یک جستجوی خوب، افزایش ترافیک و جذب کاربر بیشتر به وب سایت شما و در نهایت افزایش درامد را به همراه خواهد داشت.

در زیر به طور مختصر به خدمات و فرآیند سئو سایت شرکتی می پردازیم:

کلمات کلیدی
خدمات سرویس بهینه سازی موتور جستجو با شناسایی کلماتی که مرتبط با موضوع، خدمات یا سرویس هایی که مرتبط به هر کدام از صفحات سایت شما است، شروع می شود. این مرحله جز حیاتی ترین مراحل فرایند بهینه سازی است. برای کسب درامد بالا و سرمایه گذاری باید به مخاطبان خود برسید. ما می توانیم به شما در انتخاب بهترین کلمات کلیدی بر اساس فرکانس جستجو و مرتبط با وب سایت شما کمک کنیم.
ما پس از بررسی سایت و ایجاد هدف، بهترین شیوه های تاثیر گذار در برنامه نویسی و طراحی سئو (SEO) را به کار می گیریم. و در آخر مشاهده رشد نرخ اعتبار صفحات شما، خودشان بیانگر همه چیز هستند.
تبصره: شما می توانید کلمات کلیدی را خودتان انتخاب کنید.
اگر به هر دلیلی لیست ما را دوست ندارید یا اگر می خواهید آن را تغییر دهید، ما با لیستی که به ما ارائه می دهید کار می کنیم.

گزارش رتبه بندی
هنگامی که لیست کلمات کلیدی شما آماده شد، ما یک گزارش رتبه بندی را برای شما آماده می کنیم تا به شما نشان دهد که زمانی که این کلمات کلیدی مورد جستجو قرار می گیرند، چگونه سایت شما را رتبه بندی می کند. این رتبه بندی در ابتدای کار سئو ثبت می شود و سپس به صورت هفتگی در طول زمان انجام سئو بررسی و به شما گزارش پیشرفت سیو سایت شرکتی شما در کلمات ارائه می شود.

تحلیل رقابتی
قدم بعدی در سئو سایت شرکتی تحلیل رقبای شما می باشد. ما با تحلیل رقبا شما متوجه می شویم آنها از چه منابعی برای پیشرفت سایت خود استفاده نموده اند و سپس آن کارها را برای افزایش سئو سایت شما مورد استفاده قرار می دهیم.

بهینه سازی محتوا
محتوا یک فاکتور بسیار مهم در سئو می باشد از این رو ما در ابتدای شروع پروژه سئو سایت شرکتی شما محتوای سایت شما را کاملا بررسی و مشکلات آن را رفع خواهیم نمود.

بهینه سازی آدرس سایت
آدرس دهی اشتباه سایت موجب می شود سایت شما در نتایج جستجو جایگاه مناسبی را از آن خود نکند، از این رو ما تمامی آدرس صفحات سایت شما را بررسی و در صورت وجود مشکل آن را رفع می نماییم.

بهینه سازی کد ها
در سئو سایت شرکتی بهینه بودن کدهای قالب بسیار مهم است به همین دلیل ما قبل از انجام سئو خارجی قالب سایت شما را بهینه نموده و سپس ادامه فرآیند سئو را انجام می دهیم.

تولید و توسعه محتوا
تولید محتوا و بروز نگاه داشتن سایت فاکتوری اساسی در سئو می باشد، از این رو در فرآیند تولید محتوا گروه سئو اسمارت به کمک شما آمده و با تولید محتوای سئومند و اصولی رتبه سایت شما بهبود می بخشد.

تولید بک لینک
بک لینک مهمترین بخش سئو خارجی می باشد، به همین دلیل سئو اسمارت در سئو سایت شرکتی خود بر روی گرفتن بکلینک های مرتبط، هدفمند و دائمی برای سایت شما بسیار حساس بوده و این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.

افزایش سرعت
سرعت یکی از مواد تاثیرگذار در کاربر پسند بودن سایت است، زیرا اگر سایت شما سرعت لود مناسبی نداشته باشد تمامی کاربران نمی توانند وارد سایت شما شده و شما کاربران بسیاری را از دست خواهید داد.

ریسپانسیو
به دلیل استفاده کاربران از گجت های مختلف برای ورود به سایتها، رسپانسیو بودن سایت به یکی از مهمترین عوامل در سئو تبدیل شده است. اگر می خواهید یک سئو سایت شرکتی موفق داشته باشید قبل از هر کاری سایت خود را رسپانسیو نمایید.

افزایش ترافیک سایت
گروه سئو اسمارت برای انجام سئو سایت شرکتی شما از اصول و استانداردهای سئو استفاده می نماید و با کشاندن مشتریان به سایت شما و افزایش ترافیک آن موجب افزایش رتبه اصولی و ماندگار سایت شما می شوند.

سئو اسمارت یکی از بهترین و شناخته شده ترین آژانس های سئو سایت شرکتی است، و آماده همکاری با کسب و کارهای مختلف می باشد. شما می توانید برای بهره گیری از حرفه و تخصص کارشناسان گروه سئو اسمارت از طریق را های ارتباطی موجود در سایت با تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست