سئو فروشگاه اینترنتی امروزه بسیار پر اهمیت تر از قبل شده است زیرا سئو فروشگاه اینترنتی رابطه مستقیم با میزان فروش و در نتیجه درآمد کسب و کار آنلاین شما دارد و باید به آن توجه نمود. سئو اسمارت خدمات سئو تضمینی فروشگاه اینترنتی و همچنین سئو کلی فروشگاه اینترنتی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهد داد. البته در اکثر مواقع کارشناسان سئو اسمارت به مالکین فروشگاه اینترنتی گزینه بکلینک را پیشنهای می دهند، زیرا شما با استفاده از بک لینک می توانید با هزینه کمتر تعداد بیشتری از محصولات خود را سئو نمایید، البته باید بدانید بک لینک های سئو اسمارت دائمی بوده و نیاز به شارژ ماهانه ندارند، به همین دلیل است که موجب رشد سایت و سپس ماندگاری سایت در آن رتبه خواهند شد.

سئو اسمارت برای بالا بردن فروش و همچنین افزایش سئو فروشگاه اینترنتی به شما استفاده از دیجیتال مارکتینگ را پیشنهاد می نماید. همچنین استفاده از کمپین های تبلیغاتی در افزایش سئو فروشگاه اینترنتی بسیار موثر است. شما کاربران ارجمند برای اطلاع از دیجیتال مارکتینگ و همچنین کمپین های تبلیغاتی می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت به کارشناسان ما ارتباط برقرار نموده و برای افزایش سئو فروشگاه اینترنتی خود از آنها یاری بخواهید.

سئو فروشگاه اینترنتی

سئو فروشگاه اینترنتی
برای فروش بیشتر و بهتر محصولات آنلاین شما نیاز به سایت فروشگاهی دارید تا با جستجوی مخاطبان در موتورهای جستجوبا کلمات و عبارات مرتبط محصولات وب سایت شما به آن ها نمایش داده شود. ترغیب کاربران سایت شما برای کلیک بر روی لینک ها امری ضروری به شمار می رود، اگر شما نتوانید کاربران را مجاب کنید که بر روی لینک وب سایت شما کلیک کنند فروش محصولات شما با کاهش رو به رو شده و بازدید از سایتتان پایین می آید. با توجه به بروزرسانی های متفاوت موتورهای جستجو از جمله گوگل تنها به دست آوردن رتبه نخست در گوگل کافی نیست، بلکه شما باید رتبه اول گوگل را از آن خود کنید تا بازدیدکنندگان وبسایت شما افزایش پیدا کرده ودر نتیجه ترافیک سایت تان بالا رفته و فروش محصولات فروشگاه اینترنتی شما را افزایش دهد.

در ادامه در مورد سئو فروشگاه اینترنتی برای شما توضیحاتی خواهیم داد تا بیشتر در این زمینه اطلاعات کسب نمایید و حتی خود شما بتوانید بخشی از سئو فروشگاه اینترنتی خود را انجام داده و فروش خود را افزایش دهید.

کلمه کلیدی
در سئو فروشگاه اینترنتی انتخاب کلمه کلیدی بسیار مهم است زیرا کاربران با جستجوی این کلمات است که به سایت شما دسترسی پیدا می کنند. در انتخاب کلمه کلیدی بسیار دقت کنید و سعی کنید کلماتی را انتخاب نمایید که کاربران بیشتر آنها را جستجو می نمایند. حتی بهتر است قبل از نوشتن متن ومحتوا و وارد کردن آن در سایت، شما در مورد کلمات کلیدی فکر کرده باشید و در مورد آن ها بررسی انجام داده باشید. گاهی شما ممکن است کالای سایت اینترنتی خود را با نامی بشناسید که کاربران آن محصول را با آن نام نمی شناسند و با آن نام جستجو نمی کنند. تحقیق در مورد کلمات کلیدی یکی از مهم ترین مراحل برای سئو کردن سایت فروشگاهی می باشد.

نام و توضیحات محصول
در سئو فروشگاه اینترنتی انتخاب نام محصولات و همچنین توضیحات و تصاویر بسیار مهم است و می تواند در جلب مشتری و همچنین تبدیل بازدید کنندگان سایت شما به مشتری بسیار موثر است.

افزودن محتوای وبلاگ
به نظر شما سایت های فروشگاهی احتیاج به وبلاگ دارند؟برای جواب به این سوال ابتدا باید بدانید وبلاگ چیست؟اگر شما تصمیم دارید به صورت مرتب در وب سایت تان مطالب جذاب و مرتبط با محصولات خود اضافه کنید ایجاد وبلاگ یک تصمیم درست و صحیح برایتان می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع که وب سایت فروشگاهی دارای محصولات محدودی برای فروش به کاربران می باشد ایجاد وبلاگ و نوشتن محتوای مرتبط جذاب با محصولات از دید کاربران جالب می باشد. وبلاگ ها می توانند عناوین و موضوعات متفاوتی داشته باشند مثل وبلاگ مقالاتی، اخبار صنعتی و…

تصاویر
در سئو فروشگاه اینترنتی از توضیحات تصاویر و همچنین برچسب Alt تصاویر استفاده نمایید، تا در جستجو تصاویر جستجوگر گوگل هم تصاویر محصولات شما نمایش داده شود.

Rich Snippet
استفاده از Rich Snippet این گزینه کدهایی هستند که اطلاعات محصولات شما را برای موتورهای جستجو مشخص می‌کنند، در سئو فروشگاه اینترنتی سعی کنید از این گزینه استفاده نمایید.

کسب و کار محلی و تاثیرسئو در آن
ثبت وب سایت تان در نقشه موتورهای جستجو مثل نقشه گوگل بسیار ساده است ولی همین موضوع ساده به راحتی نتایجی دارد که افزایش فروش سایت شما را در بر می گیرد. می توان با سئو کردن وب سایت بر اساس استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با موقعیت مکانی فروشگاه خودافزایش مشتری داشت. کسب و کار با توجه به موقعیت مکانی در سئو گوشی موبایل بسیار با اهمیت است و می تواند با استفاده از این تکنیک از رقبای خود سبقت بگیرید.

لینک‌ داخلی
ایجاد لینک‌ داخلی در سئو فروشگاه اینترنتی بسیار مفید می باشد و استفاده هوشمندانه از آن می تواند سئو سایت شما را بهبود بخشد.

دسته‌بندی محصولات
دسته‌بندی‌ مناسب و هوشمندانه محصولات در سئو فروشگاه اینترنتی بسیار موثر است، زیرا می‌توانند هدفی مناسب برای جستجوکنندگان در گوگل باشند.

سرعت سایت
سرعت سایت یک فاکتور بسیار مهم در سئو فروشگاه اینترنتی است، به همین دلیل سعی کنید سرعت صفحات فروشگاه خود را افزایش دهید. بهتر است بدایند سرعت لود پایین صفحات در فروشگاه می تواند بسیاری از مشتریان شما را از بین ببرد.

نقشه سایت
از دیگر فاکتورهای مهم در سئو فروشگاه اینترنتی نقشه سایت می باشد. نقشه سایت موجب می شود صفحات و محصولات شما سریعتر و کاملتر ایندکس شوند.

نظرات کاربران
نظرات کاربران در سئو فروشگاه اینترنتی بسیار پر اهمیت است زیرا موجب می شود کاربران دیگر جذب محصولات شما شده و آن را خریداری نمایند. همواره کاربران خود را به درج نظرات تشویق نمایید.

وبلاگ فروشگاه
یک فاکتور بسیار مهم در سئو فروشگاه اینترنتی به روز رسانی همیشگی بخش وبلاگ فروشگاه می باشد زیرا مطالب آموزشی بسیار خوب برای جذب ورودی از گوگل می باشند.

تحلیل رقبا
تحلیل رقبا یکی از ارکان اصلی و مهم در سئوفروشگاه اینترنتی می باشد. شما حتی اگر با سئو کردن داخلی و خارجی سایت اینترنتی خود رتبه خوبی در گوگل بگیرید بدون تحلیل رقبا، نمی توانید ازرقبای خود سبقت گرفته ، از آن هاجلو افتاده و آن ها را پشت سر گذارید. شما هنگام تحلیل رقبا باید مسائل مهمی را در نظر بگیرید و مد نظر خود داشته باشید مثل: کلمات کلیدی سایت رقبا، بک لینک هایی که از وب سایت های مختلف به سایت رقیبتان دادند، تعداد بک لینک هایی که وب سایتشان دریافت کرده و… با تحلیل و در نظر گرفتن مواردی از این قبیل شما میتوانید سئو سایت فروشگاهی رقیب خودتان را بررسی کرده و برای سئو سایت فروشگاهی خود برنامه ریزی کنید.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه سئو می توانید مطلب سئو چیست؟ را مطالعه نمایید.

چگونه وب سایت تان را در رتبه های اول موتورهای جستجو نشان دهید
یک فروشگاه اینترنتی برای عرضه و نمایش بیشتر محصولات خود وارد عرصه اینترنت می شود و صاحبان کسب و کار، مدیران به خوبی می دانند که برای بهتر دیده شدن فروشگاه اینترنتی خود باید در جستجوی موتورهای جستجوی اینترنتی بهتر دیده شوند و رتبه خوبی داشته باشند تا در صفحات اول موتورهای جستجو قرار بگیرند که نتیجه آن افزایش مشتری و فروش بیشتر محصولات خواهد بود.

امیدواریم مطالب گفته شده در این بخش برای شما آموزنده باشد و از آن در راه ارتقا کسب و کار خود و همچنین بالا بردن سئو فروشگاه اینترنتی خود استفاده نمایید.
شما کاربران عزیز و گرامی می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص و خبره گروه تخصصی سئو اسمارت با استفاده از شماره های موجود در سایت با ما تماس حاصل نموده و در زمینه سئو فروشگاه اینترنتی خود از آنها یاری بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست