در میان خدماتی که شرکت سئو اسمارت به مشتریان خود ارائه می دهد فعالیت مشاوره سئو نیز وجود دارد، مشاوره سئو از مهم ترین فعالیت های شرکت ما محسوب می شود. سئوکاران ماهر ما با ارائه مشاوره حرفه ای و کمک به تصمیم گیری در زمینه سئو و طراحی سایت دارای این توانایی هستند تا بتوانند در پروژه های بزرگ و کوچک و در زمینه های مختلف شغلی راه کارهای مناسبی را به شما ارائه دهند.

با کمک گرفتن از سئوکاران و درخواست مشاوره سئو می توانید اطلاعاتی درباره سئو بدست آورید، مثلا با ابزارهای سئو، بهینه سازی و گزارش دهی سایت، سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه، کلمات کلیدی، تولید محتوای اصولی و… آشنا شوید. ممکن است خیلی از صاحبان کسب و کارهای مختلف اطلاعاتی جهت بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو و قرار گرفتن در رتبه های بالا در صفحه نتایج نداشته باشند و ندانند که از کجا شروع کنند و یا چه استراتژی را دنبال نمایند، به همین جهت سئوکار با مشاوره سئو به صاحبین مشاغل، اطلاعات لازم را در اختیار آن ها می گذارد و برایشان شرح می دهد که برای این کار می بایست از کجا شروع کنند و چه مسیری را در پیش بگیرند، همچنین در طول این مسیر تا رسیدن به هدف مورد نظر چه کارهایی را باید و چه کارهایی را نباید انجام دهند. اطلاعات این افراد با دریافت مشاوره سئو توسط سئوکار به حدی خواهد رسید که بتوانند در مورد بهینه سازی و انتخاب بهترین راه حل براحتی تصمیم گیری نمایند، زیرا هدف سئوکاران از ارائه مشاوره سئو افزایش اطلاعات و ایجاد قدرت تصمیم گیری در صاحبان مشاغل می باشد.

مشاوره سئو

زمان مناسب برای مشاوره سئو
چه زمانی برای دریافت مشاوره سئو مناسب است؟ شما همیشه به یک مشاور سئو برای تصمیم گیری صحیح نیاز دارید، تنها تفاوت آن نقش مشاور در هر زمان می باشد. برای مثال در ابتدای راه اندازی یک سایت مشاور سئو می تواند در انتخاب اسم سایت، نام دامنه، انتخاب شرکت طراحی سایت، شرکت ارائه دهنده هاست، امکانات مورد نیاز سایت و… شما را همراهی نماید. اما برای یک سایت در حال کار همان مشاور می تواند پیشنهادات و اقدامات کاملا متفاوتی را ارائه نماید. ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما قبل از شروع پروژه طراحی سایت خود مشاوره سئو را انجام دهید تا استراتژی مشخصی برای سایت خود داشته باشید.

خدمات مشاوره سئو در سئو اسمارت
شرکت سئو اسمارت با چندین سال حضور موفق در زمینه سئو سایت، نامی شناخته شده و همچنین معتبر می باشد. فعالیت های این مجموعه در زمینه مشاوره سئو مورد توجه قشر عظیمی از مخاطبان فضای اینترنت قرار گرفته است. ما با تجربه ای که در این سال ها کسب کرده ایم به این نتیجه رسیدیم که خود شما بهترین شخص برای انجام سئو سایت و تهیه محتوای با کیفیت هستید، اما داشتن یک راهنما و مشاور توانمند در کنارتان به شما کمک می کند به این امر دست پیدا کنید. سئو اسمارت آماده است تا با فعالیت در زمینه مشاوره سئو به شما مسیر موفقیت را نشان داده و موانع پیش روی شما را هموار سازد. در ادامه چند نمونه از خدماتی که در قالب مشاوره سئو ارائه خواهیم داد را به شما معرفی می کنیم.

 • آنالیز دقیق وضعیت فعلی سایت
 • بررسی و ارائه وظایف فنی برای بهبود سئو
 • کمک به رفع نواقص سئو سایت
 • افزودن فاکتورهای ناموجود سئو در سایت
 • ارائه استراتژی برای اجرای پروژه سئو
 • مشاوره در زمینه انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 • مشاوره ایجاد بک لینک
 • مشاوره انتخاب نام دامنه و برند
 • آموزش نیروها
 • ارزیابی و ارائه گزارش های دقیق
 • ارائه راه کارهای رفع جریمه گوگل
 • ارائه راه کارهای تولید محتوای بهینه

راهکارهای موثر در مشاوره سئو
عموما در بسیاری از سایت ها قسمتی از فرآیند کار سئو به درستی و برخی دیگر نیز نادرست صورت می گیرند، اما با مشاوره سئو مشکلات بوجود آمده در سایت و یا خارج از آن به شما نشان داده می شوند و شما می توانید با برطرف کردن مشکلات سایت خود، آن را استاندارد و سئومند نمایید. همچنین مشاوره سئو علاوه بر گزارش مشکلات نحوه برطرف کردن و راه کارهای آن را به شما ارائه می دهد، تنها در این صورت می توانید مطمئن شوید که سئو سایت شما به درستی انجام می شود بدین ترتیب به نتیجه مثبتی خواهید رسید.

مشاور سئو چه کسی است؟
در طول سال های اخیر اهمیت و ارزش کسب رتبه مناسب در صفحه نتایج گوگل بسیار بیشتر شده است. این موضوع سبب شده تا عباراتی مانند متخصص سئو یا کارشناس سئو برای بسیاری از فعالان در حوزه وب سایت آشنا باشد و افراد زیادی نیز هستند که در زمینه سئو و مشاوره سیو فعالیت می کنند. بنابراین بسیاری از شرکت ها و تجارت های کوچک و بزرگ به این نتیجه رسیدند که بهتر است در شرکت خود تیم تولید محتوا و سئو تشکیل داده و به صورت مستقیم بر فرآیند سئو نظارت داشته باشند. اما نکته اینجاست که این کار به دانش تخصصی و پیگیری علم روز نیازمند است و همچنین بسیاری از مدیران زمان کافی برای بررسی عملکرد نیروها ندارند، به همین جهت به یک مشاور سئو نیاز دارند. افرادی که با عنوان مشاورین سئو فعالیت می کنند، به صورت مستقیم برای کسب و کار شما کاری انجام نمی دهند اما آموزش های لازم در جهت بهینه سازی اصولی سایت را در اختیار مدیران و کارمندان شرکت ها قرار می دهند و به این ترتیب به آن ها مشاوره سئو ارائه می نمایند.

چه انتظاراتی از مشاوره سئو می توان داشت؟
در جلسات مشاوره سئو مطالب زیادی از طریق مشاور به شما انتقال پیدا می کند، همچنین می توانید سوالاتی که ذهن شما را مشغول کرده اند از مشاورین بپرسید. اما اینکه چه اطلاعاتی برای شما مفید هستند و چه انتظاراتی می توانید از مشاورین در این جلسات داشته باشید را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 1. تعیین و مدیریت بودجه برای فرآیند سئو
 2. آشنایی کامل با تجارت شما، بررسی رقبا، محصولات، خدمات، مشتریان و مخاطبین شما
 3. شناسایی ۱۰ کلمه یا عبارت کلیدی برای هدف گذاری در فضاهای مختلف سایت شامل صفحه اصلی، دسته بندی ها و مقالات
 4. بهینه سازی ساختار محتوای صفحات سایت و بکار گیری صحیح کلمات کلیدی در مکان هایی مانند عنوان، تصاویر، متن و…
 5. تولید محتوای کاربردی و مفید، شناسایی موضوعات و مقالاتی که در بازار کاری شما به آن توجه زیادی نشده است
 6. شناخت کافی از سیستم های مدیریت محتوای استاندارد مانند وردپرس، جوملا و دروپال
 7. بهبود رابط کاربری سایت، افزایش تعداد بازدید صفحه برای هر کاربر و کاهش ضریب خروج
 8. جستجو و تحلیل کلمات کلیدی هدف، اولویت بندی آن ها و شناسایی پتانسیل های موجود و نتایج کسب شده
 9. تعیین استراتژی محتوا و چیدمان صفحات سایت
 10. شناسایی و برطرف کردن خطاهای رایج در وب سایت
 11. بازنویسی عنوان و توضیحات صفحات و ترکیب عبارات هدفمند به جهت جلب توجه کاربران و افزایش نرخ کلیک در نتایج جستجو
 12. پیاده سازی تکنیک های لوکال سئو، درج بر روی نقشه گوگل و تعریف صحیح از شبکه های اجتماعی و اطلاعات تماس
 13. بررسی دلایل موفقیت رقبا و الگوبرداری از تکنیک های بکار رفته توسط مشاور سئو
 14. تعریف یک مسیر کاری مشخص و هدف گذاری مرحله ای برای تولید محتوا و کسب جایگاه
 15. پیگیری تغییرات در زمینه کاری شما، شناخت صحیح الگوریتم های گوگل و تکنیک هایی که موجب جریمه سایت می شوند
 16. تضمین بهینه سازی سایت شما برای کاربران و موتورهای جستجو
 17. آشنایی کامل با ابزارهای مدیریتی سئو مانند گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیکس

و مواردی از این قبیل.

سئو اسمارت آماده ارائه مشاوره سئو حرفه ای به شماعزیزان می باشد،می توانید برای برقراری ارتباط با گروه ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست