ورود محتوا موجب افزایش بازدید وب سایت شما میگردد. همکاران من در سئواسمارت طی یک دهه تجربه در این امر به یاری تان می پردازند. ورود محتوا یکی از خدمات برتر تیم سئو اسمارت می باشد، که باید با دقت خاصی انجام می گیرد. متخصصان تیم سئواسمارت که اطلاعاتی به روز در زمینه ی آخرین آپدیت الگوریتم های گوگل را دارا می باشند، می توانند محتوای مفیدی را برای کاربران هر سایت تولید و سپس برای موتورهای جستجوگر بهینه کنند. در این صورت در هنگام تولید محتوا به کاربر پسند بودن آن نیز بسیار دقت خواهد شد.

مطالعات زیادی نشان می دهند که محتوای بلند، عملکرد بهتری از خود در نتایج جستجو و شبکه های اجتماعی بر جای می گذارند. از دیرباز تاکنون کلمه ی محتوا اهمیت بالایی در میان سئو کاران داشته است. به همین دلیل ورود محتوا باید همراه با دقت زیادی انجام بپذیرد. محتوا در سئو همواره ثابت و یک اصل بسیار مهم تلقی می شود، خصوصا که گوگل در آپدیت الگوریتم پاندا و پنگوئن خود نیز تمرکز بیشتری بر روی آن داشته است. این دو الگوریتم از سال ۲۰۱۲ شروع بکار کردن وکارشان حذف سایت های کلاه سیاه و اسپم کردن سایتهایی بود که کپی برداری می کردند.

ورود محتوا

کاملا روشن و واضح میباشد محتوای بلند مفید است، اما نباید بخاطر محتوای بلند، کیفیت و محتوای بی معنا نوشت و ارزش متن را از بین ببریم. انچه در سئواسمارت مدنظر سئو نویسان ما میباشد کیفیت کار انهاست نه کمیت کارمان، گرچه در سایتهای دیگر مطالب طولانی تری موجود میباشد اما کیفیتکار ما نیز بیشتر و مطالبمان برتر میباشد.

ورود محتوا
می توان گفت که تهیه، ویرایش و بهینه سازی محتوای باکیفیت کاری دشوار و زمان بر است، ولی اکنون سئواسمارت آن را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهد تا شما بتوانید نتیجه ی بهتری را از سایت خود دریافت نمایید. در ورود اطلاعات باید دقت نمایید محتوای شما بکر ( کپی از جایی نباشد) باشد، همچنین محتوا به شکلی باید تهیه گردد که کاربر را جلب کرده و باعث شود متن شما را تا انتها بخواند. برخی از کاربران فکر می کنند قرار دادن تعداد زیادی از کلمات کلیدی در محتوا مفید است و از آن بسیار استفاده می شود که هم برای کاربر بسیار آزاردهنده خواهد بود و هم برای موتورهای جستجوگر نوعی تقلب به حساب خواهد آمد. باید بدانید که این امری کاملآ اشتباه است، همواره باید کلمات کلیدی را به صورتی هدفمند و منطقی در محتوا استفاده و از تکرار بیش از حد آنها اجتناب کنید.

قبل انتشار محتوا اطمینان حاصل نمایید که کلمات کلیدی در متن به درستی به کار رفته باشند تا بازخورد محتوای متنتان بالا رود، بعد از آن روان بودن، زیبایی، قابل فهم بودن متن هائز اهمیت می باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان تیم سئواسمارت با ما در ارتباط باشید. گروه سئو اسمارت می تواند محتوایی مفید و بهینه را برای شما آماده و در وب سایت شما قرار دهد، تنها کافیست شما موضوعات خود را به ما واگذار کنید تا محتوایی عالی و متناسب با موضوع درخواستی شما آماده کرده و از تگ ها و کلمات کلیدی شما نیز در آن استفاده نماییم و در نتیجه محتوایی سودمند از ما دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست