در پاسخ به سوال ” چرا سئو ” میخواهیم این مقاله را با ذکر یک مثال برای شما توضیح دهیم .

زمانی را در نظر بگیرید که می خواهید وزنتان را کم کنید . آیا این اتفاق یک شبه می تواند بیفتد؟ جواب این سوال واضح است. سئو و بالا آمدن در نتایج گوگل را میتوانیم به کم کردن وزن که یک شبه امکان پذیر نیست تشبیه کنیم. پس تاثیر سئو و دیده شدن در نتایج گوگل در طولانی مدت امکان پذیر است . البته کمتر و زیادتر شدن این مدت بستگی به پارامترهایی دارد که در ادامه این مقاله و مقاله های دیگر به آن خواهیم پرداخت. متخصصان سئو در مدتی که پیش بینی آن طبق تجربه و توانمندی های آنها کار سختی نیست می توانند سایت شما را به صدر نتایج آورده و ورودی های زیادی برای سایت شما بگیرند.

شاید از خود بپرسید که راههای زیادی برای دیده شدن یک بیزینس وجود دارد اما ” چرا سئو ” ؟
جواب این سوال اینجاست، زمانی که شما از طرق مختلف بازاریابی می کنید و می خواهید بیزینس و کسب و کار خودتان را جامعه ی مشتریان مرتبط با کارتان نشان دهید مطمئنا فقط می توانید این کار را در طیف محدودی از زمان و مکان انجام دهید. به عنوان مثال تبلیغات بیلبوردی فقط بخش کمی از توجه مردم را به خود جلب خواهد کرد ، تبلیغات صدا و سیما ممکن است برای هر کسی که در حال تماشای تلویزیون است پخش شود و بسیاری از مخاطبین کسانی هستند که ممکن است اصلا به دنبال بیزینس شما نباشند. اما اینجاست که سئو می تواند شما را دقیقا به کسانی معرفی کند که دنبالتان هستند و می خواهند خدمات مورد نظر را از شما بگیرند. به عنوان مثال زمانی که یک مشتری کلمه طراحی سایت را در گوگل جستجو می کند تمام سایت هایی که با سئو بالا آمده اند و حرفه اصلی شان طراحی سایت است به شما نشان داده خواهد شد و این دقیقا تفاوت سئو با سایر راههای تبلیغات است.

اگر می خواهید که سایتتان زیر نظر یک متخصص سئو بالا بیاید دیگر عجول نباشید ، همه چیز را به یک سئو کار ماهر بسپارید و منتظر دیدن نتایجی که انتظار دارید باشید .

زمانی که سئو کار می خواهد کارش را شروع کند دو حالت وجود دارد . اگر طراحی سایت را از ابتدا به همان شخص سئوکار سپرده باشید وی سایت را با پایه ی اصولی مناسب سئو راه اندازی می کند و بر همان اساس کار را به جلو می برد اما اگر سایت شما توسط فرد دیگری طراحی شده باشد و بخواهید که فقط بخش سئو را به وی بسپارید در ابتدا باید بررسی هایی بر روی سایت شما انجام شود تا این موضوع که آیا سایت طراحی شده سئو بیس هست یا خیر بررسی شود.
در صورتی که مشکلاتی بر سر راه این پروسه در سایت از قبل طراحی شده شما وجود داشته باشد شخص متخصص سئو این نکات را برطرف کرده و پس از آن شروع به انجام پروسه ی گرفتن بک لینک و سایر ملزومات سئو میکند.

متخصصان سئو بر این باورند که موفقیت های اساسی در زمینه مطرح شدن در دنیای اینترنت منوط به این است که صبور باشیم و در طولانی مدت منتظر دیدن نتایج فوق العاده ی سئو بر سایتمان و جذب مشتریان واقعی و پرسود باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست