سفارش تولید محتوا برای سایت یکی از خدمات تیم تولید محتوا سئو اسمارت می باشد. همانگونه که اطلاع دارید محتوا یکی از مهمترین بخش های سایت و سئو بوده و در اصطلاح بیان می شود محتوا پادشاه است. تولید محتوا کاری کاملا تخصصی بوده و نیازمند دانش و تجربه در این زمینه می باشد. البته منظور ما از تولید محتوا، تولید محتوایی بهینه و سئومند شده برای سایت است که بتواند هم برای کاربر مفید باشد و هم برای موتور جستجو بهینه بوده و موجب ارتقا سئو سایت شما شود.
بسیاری از مدیران وب سایت ها به دلیل مشغله خود و همچنین کمبود زمان نمی توانند به صورت کامل برای سایت خود محتوا تولید نمایند و یا به دلیل عدم تخصص محتوای بهینه از نظر سئو نمی توانند تولید کنند، در این مواقع تیم ما به کمک آنها امده و محتواهایی تخصصی و اصولی برای انها تولید و در سایتشان قرار می دهد. تیم محتوا سئو اسمارت متشکل از تولید کننده های محتوایی است که هر کدام در یک شاخه به صورت تخصصی محتوا می نویسند و این امر موجب می شود شما محتوایی تخصصی و مفید برای کاربران خود دریافت نمایید.
تیم محتوا نویسی ما متشکل از ۲ نفر برای بهینه نمودن محتوا از نظر سئو و همچنین بررسی کیفی سایت در شرکت و ده ها نفر تولید کننده محتوا به صورت دورکاری می باشند. عمدتا محتوای ما توسط دانشجویانی که در حوضه فعالیت شما تحصیل می نمایند تهیه می شود تا در کنار تخصصی بودن به روز باشد.

مراحل تولید محتوا

روال کار تیم تولید محتوا ما به این صورت است که برای سفارش تولید محتوا شما از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت و یا فرم انتهای همین صفحه عناوینی که برای آنها محتوا نیاز دارید و میزان محتوا مورد نیاز برای هر کدام را به ما اعلام می نمایید، سپس ما هزینه و زمان مورد نیاز برای تولید محتوا مورد نظرتان را به شما اعلام می نماییم و در صورت توافق بسته به عنوان شما آن را به محتوا نویس متخصص در آن حوضه ارجاع می دهیم. محتوا نویس بعد از تولید محتوا آن را به صورت فایل ورد برای تیم بهینه سازی محتوا ارسال می نماید و در این مرحله محتوا تولید شده از نظر یونیک بودن (کپی نبودن) بررسی می گردد و سپس بر اساس کلمه کلیدی سئومند می گردد. در انها محتوا به صورت فایل ورد به شما تحویل می گردد، البته در صورت نیاز خود ما می توانیم محتوا را در سایت شما بارگذاری نموده و کارهای تکمیلی سئو را بر روی ان انجام دهیم.
تجربه چندین ساله ما نشان داده شما با کمک تولیدمحتوا و قراردادن محتوا کاربر پسند و بهینه شده برای موتور جستجوگر می توانید در زمانی کم رتبه سایت خود را به صورت اصولی بهبود بخشید و همچنین کاربران سایت را به مشتریان خود تبدیل نمایید. پس در نتیجه به محتوا سایت خود بیشترین اهمیت را دهید زیرا محتوا تنها فاکتوری در سئو است که همیشه بیشترین اهمیت را از نظر موتور جستجوگر دارد و در مقابل آن هم استفاده از محتوا بد و کپی می تواند موجب جریمه شدن، افت رتبه وحتی حذف سایت شما از نتایج جستجو گردد.
توجه نمایید تیم سئو اسمارت به صورت تخصصی بر روی محتوا متنی سئومند تمرکز دارد و محتوای ویدئویی، پادکست و باقی اشکال تولید محتوا را انجام نمی دهد.

هزینه تولید محتوا

هزینه و زمان در سفارش تولید محتوا بسته به نوع محتوا متفاوت است و هرچه محتوای شما تخصصی تر باشد زمان بیشتری برای نوشتن آن نیاز است و در نتیجه هزینه بیشتری هم دارد. تولید محتوا دارای دسته های مختلفی است مانند مقاله، محصول، خدمات، اخبار و … که هر کدام از انها هزینه های مختلف و متغییری دارند ولی تیم ما سعی نموده با کمترین هزینه محتوایی با کیفیت را برای شما تهیه و در دسترستان قرار دهد. برای دریافت استعلام هزینه تولید محتوا می توانید از فرم زیر کمک گرفته و یا از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان تولید محتوا ما تماس حاصل نموده و از انها راهنمایی بخواهید.
تیم تولید محتوا سئو اسمارت سعی دارد محتوایی حرفه ای و سئومند را با کمترین هزینه و در کمترین زمان برای شما تهیه و در اختیار شما قرار دهد. ما با افتخار به عنوان شرکتی که نزدیک به یک دهه در زمینه سئو فعالیت دارد اعلام می ناییم محتوای تولیدی ما کاملا سئومند بوده و بر اساس اصل سئو تهیه شده است و شما با کمک آن می توانید سئو داخلی سایت خود را به بهترین شکل ممکن ارتقا دهید.

برای سفارش و استعلام قیمت تولید محتوا لطفا فرم زیر را با دقت پر نموده و پیامرسان مورد نظر را برای دریافت استعلام قیمت ذکر نمایید.

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست