شرکت پارسا تدبیر با نام تجاری سئو اسمارت با بیش از یک دهه ارائه خدمات سئو به شما هموطنان گرامی آماده ارائه خدمات خود به دو صورت خدمات سئو و پکیج سئو به شما می باشد. در ادامه توضیحاتی در مورد این خدمات به شما می دهیم.

خدمات سئو:

خدمات سئو شامل مواردی است که برای افزایش رتبه سایت شما مورد نیاز است و شما متناسب با نیاز سایت خود می توانید یک یا چند مورد از آنها را انتخاب نمایید.

خدمات سئو

۱) بهینه سازی سورس
بهینه سازی سورس سایت یکی از خدمات بسیار مهم سئو می باشد که در ابتدای شروع پروژه سئو باید انجام شود. باید بدانید اگر سایت شما از نظر کدنویسی و طراحی بهینه برای موتورهای جستجوگر نباشد، انجام هرگونه فعالیت سئو بر روی آن کاری بیهوده است و در بهترین حالت شما باید چندین برابر حالت نرمال هزینه و زمان صرف نمایید تا به نتیجه نسبتا ایده ال برسید.
به شما پیشنهاد می نماییم قبل از انجام هر گونه فعالیت سئو به کارشناسان ما درخواست انالیز رایگان سورس سایت را بدهید، تا به صورت کاملا رایگان کدنویسی سایت شما بررسی گردد و در صورت نیاز به بهینه سازی به شما اعلام نماییم. بعد از بهینه سازی سورس شما سایتی کاملا سئومند خواهید داشت.

هزینه بهینه سازی سورس عمدتا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان بوده و مدت زمان اجرای آن هم ۱۴ روز می باشد و تنها در موارد خاصی که سایت با زبانهای غیر متعارف نوشته شده باشد، این هزینه و زمان افزایش پیدا می کند.

۲) تولید و سئو محتوا
همانگونه که می دانید تولید و سئو محتوا مهمترین بخش سئو می باشد. در صورتی که خود شما زمان برای تولید محتوا ندارید، می توانید درخواست این کار را به کارشناسان ما بدهید، تا تیم تولید محتوا ما متناسب با کلمات کلیدی شما محتوا تولید و سپس آن محتوا را سئو نموده و در سایت شما قرار دهند.
همچنین درصورتی که خود شما محتوا را می توانید تولید نمایید ولی از اصول سئو محتوا اطلاعاتی ندارید می توانید تنها درخواست سئو محتوا را دهید، تا کارشناسان ما محتوا را از شما دریافت و آن را سئومند نموده و سپس در سایت قرار دهند. سئو محتوا بسیار مهم و دارای موارد بسیاری است که استفاده از تگ ها، دیسکریپشن درست، عنوان خوب و… بخش هایی از آن می باشد.

هزینه تولید و سئو محتوا متناسب با میزان و موضوع محتوا درخواستی شما متفاوت است، بهتراست شما درخواست میزان محتوا خود را با کارشناسان ما اعلام نمایید تا آنها بررسی و هزینه را به شما اعلام نماییند.

۳) ساخت بک لینک
بکلینک یکی از بخشهای مهم سئو می باشد، که به دلیل حساسیت بالای آن همواره پیشنهاد می شود توسط یک کارشناس خبره سئو انجام شود. اصطلاحا می گویند بکلینک یک تیغ دو لبه است که در صورتی که درست انجام شود می تواند رتبه شما را بسیار افزایش داده و در صورت اشتباه انجام دادن آن می تواند موجب جریمه سایت و نابودی ان شود.
یکی از مهمترین موارد بکلینک، طراحی استراتژی درست و اصولی برای ان و سپس پیاده سازی دقیق آن می باشد. تمامی بکلینک های گرفته شده توسط ما اصولی و دائمی می باشند.
به دلیل اینکه بک لینک شامل بخشهای بسیار زیادی مانند: رپورتاژ، بلاگ، فروم، سایتهای داخلی و خارجی و بسیاری موارد دیگر می شود هزینه آن هم بسیار متفاوت است. به همین دلیل ما استراتژی بکلینک را متناسب با بودجه شما در نظر میگیریم و هرچه این بودجه بالاتر باشد لینک های قویتر و با کیفیت تری دریافت خواهید نمود.

هزینه بکلینک از حداقل ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ در ماه شروع می شود و شما می توانید با اعلام کلمات کلیدی خود به کارشناسان ما میزان دقیق این هزینه را دریافت نمایید.

۴) سرچ کنسول و آنالیز آن
سرچ کنسول و انالیز آن یکی از مهمترین روشها برای اطلاع دقیق از وضعیت سایتتان می باشد. با آنالیز سرچ کنسول می توان دریافت که سایت چه مشکلاتی دارد و یا چه ارورهایی در سایت یافت می شود. همچنین با بررسی آن می توان اطلاعات مفیدی در مورد کلمات کلیدی، رتبه و میزان کلیک آنها به دست آورد.
سرچ کنسول به صورت مستمر باید بررسی گردد و طبق آن نقشه راه سئو طراحی شود. شما با انالیز و اجرای موارد موجود در سرچ کنسول می تواند تاثیر چشم گیری در ورودی سایت خود داشته باشید. به دلیل اینکه سرچ کنسول ابزار خود گوگل می باشد، اهمیت به آن می تواند موجب افزاریش اعتبار سایت شما نزد موتور جستجوگر گوگل گردد.

هزینه بررسی و آنالیز سرچ کنسول ماهانه ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد و در هر ماه چهار بار و در انتهای هر هفته بررسی انجام می شود و سپس به شما گزارش داده و مواردی که می تواند موجب رشد سایت شما شود به شما اعلام می گردد.

۵) مشاوره سئو
مشاوره سئو یکی از خدمات پرکاربرد ما می باشد. در صورتی که شما تیم سئو و یا بخش دیجیتال مارکتینگ در شرکت خود دارید و با اینکه تصمیم دارید سئو سایتتان توسط خود شما انجام شود، می توانید از خدمات مشاوره سئو ما استفاده نمایید.
در مشاوره سئو، ما سایت شما را به صورت مستمر بررسی نموده و به شما اعلام می نماییم که چه کارهایی باید انجام دهید تا رتبه سایت شما افزایش یابد. در مشاوره نقشه راه به شما ارائه می گردد که شامل: محتوا مورد نیاز، میزان محتوا، کلمات کلیدی، بکلینک هایی که نیاز دارید، اهداف سایت، کلماتی که باید بر روی آنها کار شود و بسیاری موارد دیگر می باشد، که می تواند سایت شما را متحول نمایید.
در صورتی که خود شما زمان برای انجام سئو دارید و یا کارمندی برای این کار در نظر گرفته اید ولی این فرد تخصص بالایی در زمینه سئو ندارد، مشاوره سئو بهترین گزینه برای شما می باشد.

هزینه مشاوره ماهانه دریافت می شود که به صورت معمول ماهانه ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد و تنها در مواردی که شما خدمات خاصی بخواهید این هزینه افزایش می یابد.

۶) آنالیز حرفه ای سایت
تیم ما انالیز اولیه سایت را به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد، ولی در صورتی که شما انالیز حرفه ای و پیشرفته بخواهید باید از خدمات این بخش باید استفاده نمایید.
در آنالیز سایت تک تک صفحات سایت شما مورد بررسی قرار میگیرد، همچنین محتواها و دیگر موارد موجود در سایت از نظر سئو بررسی می گردد و مشکلات آن به شما اعلام می شود. پیشنهاد می نماییم در صورتی که سایتی دارید که در حال فعالیت است و تصمیم بر انجام فعالیت سئو بر روی آن دارید و یا اینکه بعد از گذشت مدتی از فعالیت سایت خود از رشد ان رضایت ندارید، حتما از خدمات آنالیز حرفه ای سایت استفاده نمایید، زیرا بعضی مواقع یک مشکل کوچک می تواند موجب شود که سایت شما به رتبه ای که باید دست پیدا نکند و هزینه و زمان شما را هدر دهد.

هزینه آنالیز سایت ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد و ۲روز هم زمان میبرد و در انتها به شما گزارشی ارائه می شود که شما اطلاعات کاملی در مورد سایت خود و مشکلات احتمالی آن دریافت می نمایید.

۷) تحقق کلمات کلیدی (کیورد ریسرچ)
کیورد ریسرچ یکی از مهمترین موارد در سئو می باشد، که بسیاری از سئوکاران مطرح جهان آن را بیس اصلی سئو و بدون آن سئو را امری بیهوده می دانند. کیورد ریسرچ یا همان تحقیق کلمات کلیدی روشی است که با کمک چندین ابزار مختلف از جمله ابزار خود گوگل می توانید بهترین و پرجستجوترین کلمات کلیدی حوزه فعالیت خود را پیدا کنید. باید بدانید تا زمانی که شما کلمات پر سرچ و هدفمند کسب کار خود را ندانید نمی توانید از پروسه سئو بازخورد خوبی داشته باشید، به همین دلیل تیم سئو اسمارت خدمات کیورد ریسرچ را به خدمات خود افزوده و با دریافت اطلاعات در مورد کسب و کار شما شروع به تحقیقات کلمات کلیدی نموده و لیستی از کلمات پرجستجو و هدفمند به شما ارائه می نمایید.

هزینه کیورد ریسرچ به صورت نرمال ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد و شما در ازای آن لیستی بین ۵۰ تا ۲۰۰ کلمه بسته به نوع فعالیت خود دریافت می نمایید.

پکیج سئو:

پکیج سئو شامل تمامی مواردی می باشد که در بخش خدمات سئو گفته شد و برای افرادی مناسب است که زمان برای کار بر روی سایت خود ندارند و یا اسطلاحا صفر تا صد سایت را می خواهند به شرکت سئو بسپارند.
در پکیج سئو خدمات سئو با هزینه کمتری برای شما انجام می شود و نسبت به انتخاب تک تک خدمات هزینه کمتری از شما دریافت می گردد.
برای استفاده از پکیج سئو شما ادرس سایت به همراه کلمات کلیدی اصلی خود را به کارشناسان ما می دهید و انها با آنالیز اولیه سایت شما و همچنین سختی کلمات کلیدی به شما هزینه ماهانه اعلام می نمایند و به شما می گویند در مقابل این هزینه چه خدماتی به شما ارائه می شود. شما با استفاده از پکیج سئو بهترین نتیجه را دریافت خواهید نمود زیرا در هر ماه متناسب با نیاز سایت شما ما می توانیم بودجه بخشهای مختلف را کم یا زیاد نماییم تا سایت در بهترین حالت خود قرار گیرد.

به دلیل تعهد به مشتریان ما نمی توانیم بسیاری از نمونه کارهای سئو خود را در اختیار شما قرار دهیم، ولی برخی از آنها که خود مشتریان برای اعلام سایت آنها رضایت داشته اند را می تواند در لینک زیر مشاهده نمایید.
نمونه کارهای سئو

هرگونه سوالی که در مورد موارد فوق داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی ما مانند شماره خط ویژه ۴۸۶۷۵-۰۲۱ و یا شماره موبایل ۰۹۱۲۶۸۶۳۵۸۰ با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

فهرست